<
face4
>
X
Uwaga wszyscy, których dzieci są uczulone na roztocza! Ergorapido wyposażony jest w fenomenalną ssawkę z promieniami UV, dzięki czemu doskonale usuwa kurz i brud z mebli i tkanin

Dotarł! Oto on. Przyjaciel naszego domu. I nie tylko naszego, ale każdego w którym znajdują się małe dzieci lub/i zwięrzęta domowe. W moim przypadku są to dwa małe szkraby w wieku 1 i 3 lat oraz pies z długą sierścią. Przy takiej obsadzie Ergorapido odpalany jest minimum 2 razy dziennie a nawet częściej. Dlatego za największą jego zaletę uważam bezprzewodowość i bardzo przyjemny wygląd. Dzięki pionowej konstrukcji i małej stacji ładowania odkurzacz zmieści się wszędzie. Ergorapido prezentuje się naprawdę doskonale i w moim domu zajął miejsce w korytarzu, by być zawsze w zasięgu ręki.


Fenomenem Ergorapido jest jest jego uniwersalność i łatwość obsługi. Nadaje się zarówno do powierzchni płaskich jak i włochatych dywanów. Poradził sobie nawet z wdeptanymi w dywan ciasteczkami. Dzięki obrotowej końcówce 180⁰ sprawnie porusza się między wszystkimi przeszkodami takimi jak rozsypane zabawki.


photo 1

W przypadku okruchów jedzenia pozostawionych na kanapie idealnym rozwiązaniem okazał się odłączany moduł odkurzania ręcznego. Szybko, sprawnie i do czysta – cóż więcej mogę powiedzieć. Fenomenalne rozwiązanie dla osób ceniących swój czas. Dzięki dodatkowej, wąskiej końcówce poradził sobie nawet z brudem w trudno dostępnych miejscach: szczeliny między poduszkami na kanapie i pod nią.


photo 1

Kto ma psa ten wie, że jest to chodząca bomba ekologiczna, zwłaszcza po spacerze w deszczowy dzień. Nawet jeśli w domu obowiązuje zakaz wchodzenia na kanapę, to nie wiemy co się dzieje podczas naszej nieobecności. U mnie jedynym dowodem na łamanie zasad jest sierść i piasek pozostawione na meblu. I tu Ergorapido nie zawiódł. Wszystkie ssawki doskonale poradziły sobie z tego typu brudem. Ale najbardziej spodobała mi się końcówką z oświetleniem LED, które pomogło dostrzec najmniejsze ziarenka piasku na kanapie i podłodze. Ktoś wpadł na prosty, ale zarazem genialny pomysł by doświetlić odkurzane miejsca.


Uwaga wszyscy, których dzieci są uczulone na roztocza! Ergorapido wyposażony jest w fenomenalną ssawkę z promieniami UV, dzięki czemu doskonale usuwa kurz i brud z mebli i tkanin. Łatwość użycia tej ssawki bardzo ułatwiły nam życie.

Kolejnym atutem odkurzacza Ergorapido jest bardzo szybki czas ładowania. Nawet czyszczenie tego sprzętu nie sprawiło mi żadnej trudności. Wyjmowanie szczotek jest bardzo intuicyjne.


Czy można się do czegoś przyczepić? Jedna rzecz przychodzi mi do głowy. Pojemnik na brud mógłby być większy. Przy odkurzaniu sierści zwierząt domowych dość szybko się zapycha.