<
face3
>
X
Żadnych kabli, żadnego dźwigania ciężarów, żadnego przełączania. Po prostu odkurzasz gdzie i ile potrzebujesz a po skończonej pracy odstawiasz i już

Ręka do góry kto lubi odkurzać? Nikt? Dla mnie do tej pory też była to udręka, głównie ze względu na kable. Mam duży dwupiętrowy dom i chodzenie po domu z odkurzaczem, przełączanie do gniazdek to był koszmar. A jeszcze awaryjne sytuacje kiedy dzieci nakruszyły…ech. Po tygodniu używania Electrolux Ergorapido Allergy śmiem twierdzić, że odkurzacz ten znacznie tę czynność uprzyjemnia.Oto 5 powodów dla których warto go posiadać:


1. Komfort - ErgoRapido po prostu bierzesz do ręki i zaczynasz odkurzać. Żadnych kabli, żadnego dźwigania ciężarów, żadnego przełączania. Po prostu odkurzasz gdzie i ile potrzebujesz a po skończonej pracy odstawiasz i już. Do tego obrotowy przegub dotrze w każdy kąt bez wysiłku.
2. Moduł ręczny. REWELACJA. Przydatny przy dzieciach, przydatny w samochodzie, przydatny i gotowy wszędzie i o każdej porze.
3. Oświetlenie LED ssawki czołowej. Schody, pod łóżkiem, pod stołem - zauważysz tam każdy kurz i brud. Duży plus.
4. Ssawka z promieniami UV, która pomaga w usuwaniu alergenów i bakterii - idealna do odkurzania materacy moich dzieci z Astma i alergią oraz wszelkich tkanin.
5. Nowoczesny design wraz ze stacja ładującą powoduje, że odkurzacz może zamieszkać w dowolnym miejscu domu na widoku bez potrzeby chowania odkurzacza pod schodami, do szafy czy za drzwiami.


ErgoRapido Allergy stał się moim sprzymierzeńcem w walce o higienę i czystość w moim domu. Serdecznie go polecam każdemu.