<
face2
>
X
Stylowy design odkurzacza sprawia, że świetnie prezentuje się w naszym mieszkaniu i nie ma potrzeby skrzętnego ukrywania go w szafie

Bezprzewodowy odkurzacz Electrolux 2w1 EER7ALLRGY jest idealnym rozwiązaniem dla rodzin posiadających dzieci i ceniących sobie czystość i bezpieczeństwo. Odkurzacz ten jest niezawodny i spełnił wszystkie wymagania, jakich oczekiwałam od odkurzacza bezprzewodowego, a do tego realizuje potrzeby całej rodziny.


photo 1

Po pierwsze jest niezwykle lekki i łatwy w użyciu, a jego obracająca się szczotka pozwala na swobodne manewrowanie między meblami i dotarcie w każdy nawet trudnodostępny kąt. Z powodzeniem mogę go stosować na każdej powierzchni - zarówno na panelach jak i płytkach, co znacznie ułatwia i skraca mi czas sprzątania. Ponadto dzięki oświetleniu LED do tej pory nieoświetlone miejsca już nie są dla mnie problemem i nareszcie mogę je dokładnie odkurzyć.


Zastosowany akumulator litowy zapewnia aż 30 minutowy czas pracy odkurzacza, a zastosowany wskaźnik informuje o zużyciu baterii, co jest bardzo wygodne. Jego stojąca konstrukcja daje mi komfort przerwania odkurzania w dowolnym miejscu i powrotu w każdej chwili bez konieczności odnoszenia odkurzacza lub schylania się!

Nie muszę już zajmować się czyszczeniem odkurzacza z włosów i innych włókien, bo odkurzacz robi to za mnie, więc jest zawsze czysty, a ja mam teraz więcej czasu dla rodziny.

Stylowy design odkurzacza sprawia, że świetnie prezentuje się w naszym mieszkaniu i nie ma potrzeby skrzętnego ukrywania go w szafie przed wzrokiem odwiedzających.


Dzięki odłączanemu modułowi ręcznemu odkurzacz można stosować do sprzątania trudno dostępnych do tej pory powierzchni np. blatu, kanapy a także do sprzątania samochodu, co szczególnie przypadło do gustu mężowi, który przy dwójce dzieci ma tam zawsze co sprzątać.


photo 1

Jednak najważniejszą zaletą tego odkurzacza dla mnie jako matki jest niewątpliwie wymienna końcówka z promieniami UV, która usuwa bakterie i drobnoustroje, dając mi pewność, że moje dzieci są bezpieczne. Dzięki niej bez obaw pozwalam się im bawić na podłodze, a odkurzony w ten sposób materacyk lub dywanik do zabawy już nie są siedliskiem niebezpiecznych roztoczy powodujących alergie.


No i na koniec samoczyszcząca się szczotka, dzięki której nie muszę już zajmować się czyszczeniem odkurzacza z włosów i innych włókien, bo odkurzacz robi to za mnie, więc jest zawsze czysty, a ja mam teraz więcej czasu dla rodziny.