<
face1
>
X
Jednostka ręczna doskonale sprawdza się w szybkim odkurzania mebli, czy samochodu. Nie ma konieczności wynoszenia tradycyjnego odkurzacza z całym osprzętem

ErgoRapido Allergy to dla mnie miłe zaskoczenie – spodziewałam się, że tak mały odkurzacz nie będzie sprawnie wciągać brudu i kurzu. Jest wręcz przeciwnie: moc ssania jest wystarczająca, a jego wyjątkowe cechy takie jak: możliwość odkurzania auta za pomocą modułu ręcznego, obrotowy przegub, czy światło LED znacząco skracają czas sprzątania. Jednak najważniejszą dla mnie cechą jest usuwanie alergenów, już po tygodniu testowania zauważyłam pierwsze efekty – kicham mniej, a mój kudłaty przyjaciel może częściej bywać w domu. Do tego wyjątkowy, elegancki design oraz minimalna ilość miejsca, jaką odkurzacz zajmuje, sprawia, że jest to wyjątkowe urządzenie, które każdy powinien mieć w domu.PIERWSZE WRAŻENIE
Nowoczesny, ale elegancki design odkurzacza ErgoRapido Allergy powoduje, że nie chce się go chować w schowku. Dobrze dobrana i stonowana kolorystyka, a do tego kształt i samostojąca konstrukcja urządzenia oraz łatwość montażu to cechy, które od razu rzucają się w oczy. Osobiste preferencje (co zadecydowałoby w największym stopniu o kupnie odkurzacza):


photo 1

Podsumowując, Ergorapido Allergy to nie jest zwykły odkurzacz – dzięki niemu mój podwórkowy kot może częściej zaglądać do domu, a ja z łatwością mogę usunąć jego sierść i alergeny (nie mówiąc o kurzu i zawartych w nim drobnoustrojach). Jednostka ręczna i brak przewodów doskonale sprawdza się do szybkiego odkurzania mebli, czy samochodu – bez konieczności wynoszenia tradycyjnego odkurzacza z całym osprzętem – zaoszczędzamy mnóstwo czasu. Obracający się przegub ułatwia sprzątanie trudno dostępnych miejsc, a dzięki technologii samooczyszczania szczotki odkurzacz jest zawsze estetyczny i gotowy do pracy. Doświetlenie ciemnych miejsc za pomocą LED to kolejna wyjątkowa cecha, która powoduje dokładniejsze sprzątanie. Odkurzacz jest lekki, bardzo dobrze wciąga brud i kurz, szybko się ładuje, a o jego designerskim wyglądzie wspominałam wcześniej.OPINIE POZOSTAŁYCH DOMOWNIKÓW:
Mąż: „W końcu nie muszę się męczyć z kablami, żeby poodkurzać samochód.”
Mama: „Super, można odkurzać ze stołu i szybko posprzątać drobinki, które się wysypią z paczki. Tylko dość głośno chodzi, jak na tak mały odkurzacz.”
Tata: „No elegancki, lekki, z moim schorzeniem kręgosłupa nie męczę się w ogóle podczas odkurzania.”